indoor soccer, sand soccer, tournaments, kenosha, racine, basketball, baseball, softball, football, team handball, futsal

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
Change Team: 

Week 7 Session 2 Soccer March 11th - March 17th

 

Sunday March 11th   12:45 St. Joes vs Crew High School HSG
  1:30 Ace vs Bakers Dozen HSG
        2:15 Cornflakes vs Tremper HSG
                 
                 
        3:15 Brain Power vs Dortmund HSB
        4:00 Hawks FC vs Crew U15 HSB
        4:45 Wizards vs Wolfpack HSB
        5:30 Chelsea vs Crew U19 HSB
        6:15 Kroos Control vs Ball Hogs HSB
        7:00 Eide FC vs CLS HSB
                 
                 
Sunday Nights    
                 
Monday March 12th   5:15 Barcelona vs Athletico Madrid  
    6:00 Real Madrid vs Sevilla  
        6:45 Valenica vs Olympique  
                     
Tuesday March 13th   5:15 U11 Navy Girls vs Tigers  
  6:00 U12 Sky Girls vs Pink Panthers  
        6:45 U12 Englund vs U12 Navy 2  
        7:30 U13 Navy Girls 2 vs U12 Sky Boys  
        8:15 U12 Knights vs U12 Ninjas  
                     
Wednesday March 14th   5:15 U13 Gotz vs U12 Black   
  6:00 U14 Knights vs K Qrew

 

        6:45 U14 PSG vs Royal Aces  
        7:30 Knuckleheads vs K Qrew  
        8:15 Real Waukegan vs U14 AYSO  
                     
        9:00 En Fuego vs Recycled 1's AS
        9:45 Suicide Squad vs Net 6 & Chill AS
                     
Thursday March 15th   5:15 U12 Panthers vs U10 PSG  
  6:00 U12 Panthers vs U11 Sky Boys  
  6:45 U12 Navy Girls 1 vs Bergman  
  7:30 U13 Pearson vs U12 Sky Boys  
           
  8:30 Messi Adults vs Risk Takers AS
        9:15 Lunatics vs Toluca AS
        10:00 Zion vs Revolution AS
                 
                 
Friday March 16th   5:15 Juventus vs Fiorentina U6
  5:15 Genoa vs Inter U6
        5:15 Lazio vs Milan U6
        6:00 Napoli vs Torino U6
        6:00 Udinese vs Roma U6
        6:00 Juventus vs Palermo U6
        6:45 Sounders vs Revolution U8
        7:30 DC United vs Fire U8
        8:15 Galaxy vs Columbus Crew U8
                 
Saturday March 17th   8:00 Eagles vs Dynamo U8
  8:45 St Etienne vs SC Batista  
        9:30 CLS vs Washington Middle School
        10:15 Lance 2 vs Mahone 2 Middle School
        11:00 Salem vs Mahone 1 Middle School
        11:45 Lance 1 vs Bullen Middle School
        12:30 K Tech Bergman vs K Tech Runyard Middle School
        1:15 All Saints Meo vs St Joes Middle School
        2:00 All Saints Gotz vs All Saints Muraw Middle School
        3:00 Lyon vs Montpellier  
        3:45 Olympique vs Nantes  
        4:30 Caen vs Marselle  
        5:15 LOSC vs Lorient  
        6:00 Monaco vs Bourdeaux  
        6:45 U12 Kickers vs Messi Kids  
        7:30 Sixtos vs U13 Navy Girls 2