indoor soccer, sand soccer, tournaments, kenosha, racine, basketball, baseball, softball, football, team handball, futsal

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
Change Team: 

Week 4 Session 2 Soccer February 18th - February 24th

 

Sunday Feb 18th   12:45 Tremper vs Ace HSG
  1:30 Crew High School vs Bakers Dozen HSG
        2:15 Cornflakes vs St. Joes HSG
                 
                 
        3:15 Crew 15 vs CLS HSB
        4:00 Eide FC vs Dortmund HSB
        4:45 Chelsea vs Wingstop HSB
        5:30 Brain Power vs Ball Hogs HSB
        6:15 Hawks FC vs Kroos Control HSB
        7:00 Wizards vs Crew U19 HSB
                 
Sunday Nights    
                 
Monday Feb 19th   5:15 Sevilla vs Barcelona  
    6:00 Athletico Madrid vs Real Madrid  
        6:45 Caen vs Olympique  
                     
Tuesday Feb 20th   5:15 U11 Navy Girls vs Pink Panthers  
  6:00 U12 Sky Girls vs U12 Englund  
        6:45 Tigers vs U12 Navy 2  
        7:30 U13 Navy Girls 2 vs Portillo  
        8:15 U13 Pearson vs U13 Navy Girls 2  
                     
Wednesday Feb 21st   5:15 U12 Black vs Royal Aces  
  6:00 Knuckleheads vs U13 Gotz

 

        6:45 U14 Knights vs Real Waukegan  
        7:30 U13 Gotz vs U14 PSG  
        8:15 U14 AYSO vs K Qrew  
                     
        9:00 Zion United vs Recycled 1's AS
        9:45 Wanna Bes vs Suicide Squad AS
                     
Thursday Feb 22nd            
  8:30 Risk Takers vs Toluca AS
        9:15 Lunatics vs Messi Adults AS
        10:00 Net 6 vs En Fuego AS
                 
                 
Friday Feb 23rd   5:15 Torino vs Milan U6
  5:15 Fiorentina vs Napoli U6
        5:15 Lazio vs Genoa U6
        6:00 Inter vs Udinese U6
        6:00 Milan vs Juventus U6
        6:00 Fiorentina vs Palermo U6
        6:45 Fire vs Sounders U8
        7:30 Dynamo vs Columbus Crew U8
        8:15 DC United vs Galaxy U8
                 
Saturday Feb 24th   8:00 Revolution vs Eagles U8
  8:45 Montpellier vs LOSC  
        9:30 Mahone 2 vs Washington Middle School
        10:15 CLS vs Bullen Middle School
        11:00 Ktech Runyard vs St Joes Middle School
        11:45 All Saints Muraw vs Mahone 1 Middle School
        12:30 K Tech Bergman vs Salem Middle School
        1:15 All Saints Meo vs Lance 1 Middle School
        2:00 Lance 2  vs K Tech Runyard Middle School
        3:00 Valencia vs U11 Navy Girls U12
        3:45 Lorient vs Lyon  
        4:30 Nantes vs SC Batista  
        5:15 Marselle vs St. Etienne  
        6:00 Monaco vs Sixtos  
        6:45 U12 Panthers vs U12 Knights  
        7:30 Portillo vs U12 Ninjas